راهنمای ایمپورت کردن تنظیمات دستگاه لیزر در افزونه Yoast SEO

یکی از قابلیت های شسته رفته پلاگین yoast seo و یکی‌از دلایلی که ما این پلاگین رو نشان میدیم اینه که قابلیت و امکان ایمپورت مضاعف خیر و خوبی داره . اگه تا قبل از این افزونه دستگاه لیزر دیگری را تنظیمات کرده باشید , از شما منظور میشه تنظیمات اون رو وارد Yoast نمایید .

من پیشین از مقدمه این ویدئوی آموزشی دستگاه CNC in One SEO را غیر فعال کرده ام اکنون می خوام اون رو فعال کنم تا مورد هایی که برای ایمپورت کردن در این افزونه وجود داره رو مشاهده کنید . به داشبورد بر میگردم درحال حاضر دو پیام در داشبورد می بینید یه پیام برای ایمپورت تنظیمات یوست در افزونه All in One دستگاه لیزر و اون یکی از پیامی برای انجام اینکار به طور برعکس , این کاریه که می خوایم دستگاه لیزر انجام بدیم . پلاگین All in One SEO معلوم شده می خواید تنظیمات اون رو ایمپورت کنید؟ به نظر می رسه ما تمامی پیکربندی رو ایمپورت کردیم اینکار تنظیمات کلی وب سایت و تنظیمات هر پست رو منتقل کرده .

اگه می خواید تنظیمات site – wide رو دوباره انجام بدید صرفا چند دقیقه دوره می بره , ولی اگه اطلاعات دستگاه لیزر رو به پست های خودتون بیشتر کرده باشید انجام دادن همگی اینکارها طاقت فرسا خواهد بود . قابلیت و امکان ایمپورت چنین مشکلاتی رو حل کرده . براین اساس اگه اطلاعات دستگاه لیزر رو به پست های خودتون طولانی تر کرده باشید . به شما پیشنهاد می کنم , از قابلیت و امکان ایمپورت به کارگیری نمائید . برای این‌که طرز کار اون رو به شما نشان بدم میخوام به یکی‌از پست هایی که تا قبل از این درین دوره آموزشی پیکربندی کردم برم پست در خصوص پای کدوتنبل می‌باشد . دستگاه لیزر همانطور که می‌بینید تیتر پست اینه : دستگاه لیزر با ما‌نده های کدوتنبل چه کاری انجام دهیم؟ تیتر دستگاه لیزر رسپی پای کدوتنبل من می‌باشد . عالی به نظر می رسه همه چیز به صدق دستگاه لیزر کار می کنه .